طراحی مهندسی

  واحد طراحي مهندسي صنایع ایجاد رزمیاران در کارنامه خود فعالیت های طراحي و اجراي خطوط توليد, تدوين فرايند هاي توليد و كنترلي همچنين محاسبه ي تلورانس زنجيره اي براي توليد انواع شاتون, ميل لنگ, ميل بادامك, پمپ هيدروليك, پوسته و قطعات گير بكس را داراست. برای نمونه می توان از موارد زیر نام برد:


1- طراحی و اجرای خطوط تولید شاتون  برای اولین بار در ایران

  صنايع ايجاد رزمياران در سال 1372 با هدف توليد انواع شاتون خودرو تاسيس شد و در سال 1373 براي اولين بار خط توليد شاتون پيكان را در ايران راه اندازي كرد. اين شركت پايه گذار صنعت قطعه سازي خودرو در شهرستان نايين بوده و در حال حاضر با پياده سازي سيستم مديريت كيفيت ISO/TS 16949 اصلي ترين توليد كننده شاتون در ايران مي باشد.


2- طراحی و اجرای خطوط تولید میل لنگ و میل بادامک برای اولین بار در ایران

  شرکت رزمیاران در سال 1379 خط تولید میل لنگ و میل بادامک پژو را برای شرکت توسعه و عمران نایین طراحی و پس از انتخاب ماشین آلات مربوطه از کشور های فرانسه , آلمان و ایتالیا اقدام به نصب و راه اندازی خط تولید مذکور نمود. این خط  تولید در سال 1381 به تولید انبوه رسید.


3- طراحی و اجرای خطوط تولید پمپ هیدرولیک و دنده ای برای اولین بار در ایران

 شرکت رزمیاران در سال 1377 خط تولید پمپ های هیدرولیک دنده ای را برای شرکت آرافن طراحی نمود و پس از نظارت بر تهیه ماشین آلات مربوطه خط تولید فوق را برای شرکت مذکور نصب و اجرا نمود و در سال 1379 به تولید انبوه رسانید .

 


 

در حال حاضر پروژه های در دست اقدام شرکت به شرح زیر است:

 

1- توليد شاتون موتور ملي 1400 (EF4).

 

2- توليد شاتون موتور ملي ديزل 1500 (EFD5).

 

3- توليد شاتون موتور XUM بهينه شده (XU7)

 

4- توليد شاتون خام (آهنگري شده).

 

5- توليد انواع شاتون­هاي ماشين سنگين براي كاميون­هاي ولو F12 و FH12، اسكانيا، خاور(M355, M352)، دانك فنگ(T375)  و هوو.