محصولات

دانلود کاتالوگ دوزبانه  محصولات 

   

شرکت صنایع ایجاد رزمیاران تولید هیدروموتورهای پیستونی با حجم سیلندر 50cc تا 2050cc و قدرت خروجی تا 110KW را در برنامه تولیدات خود قرار داده و توانایی تولید هیدروموتورهای پیستونی در اندازه، فشار و دبی خاص بنا به سفارش مشتری را دارد.

 

products

 

  موتور 16 سوپاپ پژو  TU5با قدرت 110 اسب بخار و حجم سیلندر cc 1600 از سری موتور های می باشد که بر روی خودروهای پژو 206 و برخی مدل های پژو 405, پژو پارس و رانا نصب می گردد. خود کفایی کامل در محصولات به ویژه در قطعات خودرو پژو 206 یکی از اهداف اصلی شرکت ایران خودرو در سال های اخیر بوده است.

  از این رو صنایع ایجاد رزمیاران به عنوان اولین تامین کننده داخلی قطعه شاتون موتور پژو TU5 نسبت به امکان سنجی طرح و سپس تولید نمونه های اولیه اقدام و تاییدیه نمونه های اولیه را پس از گذراندن مراحل مختلف تست موتور اخذ نمود. در سال 1389 فرآیند و خط تولید شاتون موتور پژو TU5 توسط کارشناسان شرکت های ایران خودرو ساپکو و پژو فرانسه مورد ارزیابی و تایید قرار گرفت و به دنبال آن محموله یک روز خط ارسال و برنامه حذف واردات این قطعه اعلام و نهایتا تولید این قطعه ساخت داخل گردید. در حال حاضر شاتون موتور پژوTU5  یکی از محصولات اصلی صنایع ایجاد رزمیاران می باشد.